Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Rezarta Shkurta me kėngė tė re mė 14 shkurt

Rezarta Shkurta me kėngė tė re mė 14 shkurt

Go down  Message [Page 1 of 1]

Kėngėtarja nga Shqipėria, Rezarta Shkurta ka paralajmėruar se ka realizuar edhe njė kėngė tė re tė cilėn do ta publikoj shumė shpejt dhe vetėm pėr njė klas tė publikut, pra pėr ata tė qė janė tė dashuruar.


[You must be registered and logged in to see this image.]


“Mė 14 shkurt ėshtė “Dita e tė Dashuruarve” dhe unė do ta publikoj kėngėn time mė tė re kėtė ditė. Kėngėn e kam realizuar nė njė bashkėpunim tė ngushtė me kėngėtarin kosovar, Vedat Ademi”, shkruan Rezarta Shkurta
nė profilin e saj nė “Facebook”.

Pėr kėtė paralajmėrim ajo ka marrė disa komente tė ndryshme nga shoqėria e saj dhe nga njerėzit qė e pėlqejnė atė. Komentet janė nga ato qė lavdėrojnė kėngėtaren.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum