Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Film pėr Gėrdecin

Film pėr Gėrdecin

Go down  Message [Page 1 of 1]

Efraim Diveroli dhe historia e tij me municionet shqiptare do tė bėhet film! Dhe jo njė film dosido por njė film nga Paramount Pictures. Nė kontratė hasen firma tė njohura tė kinemasė amerikane si Will Smith, James Lassiter’s Overbrook Entertainment dhe Brett Ratner’s Rat Entertainment, shkruan ''Sh2''.Lajmi eshte publikuar nė disa web faqe online tė kinematografisė, ndėrkohė qė ology.com konfirmon se marrėveshja e Paramount Pictures sapo ėshtė mbyllur. Filmi do jetė i zhanrit dramė dhe do shkruhet nga Michael Lerner.

“Drama bazohet nė njė histori tė vėrtetė tė njė grupi 20 e ca vjeēarėsh nė Majami tė cilėt nėnshkruan njė kontratė 300 milionė dollarėshe me Pentagonin pėr tė blerė njė stok tė madh armaturash tė vjetra kineze nė Shqipėri, tė cilat mė pas do tė dėrgoheshin nė mbėshtetje tė ushtrisė afgane” , shkruante ology.com.

“Aktualisht trafikanti i armėve nga Majami, Efraim Diveroli ėshtė dėnuar me 4 vite burg. Historia e tij krijoi njė skandal nė Kapitol Hill sepse Pentagoni e kontraktoi kompaninė e Diverolit megjithėse ai ishte renditur nga Departamenti i Shtetit nė listėn e trafikuesve tė armėve”, shtohej me tej.

Historia e Diverolit qė do kthehet nė skenar filmi nga Michael Lerner do ketė brenda Gėrdecin, “njeriun e Diverolit” nė Shqipėri, qė mė pas u gjend i vdekur, Kosta Trebickėn, pėrgjimet ku pėrmendet emri i djalit tė kryeministrit shqiptar, shprehjen e tij tė famshme “Kafshėt dolėn jashtė kontrollit” etj.

Me gjasa, Gėrdeci mund tė gdhendet nė memorien e botės me anė tė kinemasė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum