Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Genta: Single lady

Genta: Single lady

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Genta: Single lady on Tue Jan 11, 2011 2:54 pm

Kėngėtarja Genta Ismajli e cila u pėrfol shume vitin e kaluar, qofte pėr jetėn personale apo karrierėn muzikore, pret qė viti 2011 do tė jetė njė vit vetėm i sukseseve.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Pėr tė, viti 2010, ka qenė njė vit me shumė angazhime, arritje, por edhe zhgėnjime, pėr tė cilat ajo nuk ndihet keq.

Pavarėsisht kėsaj, Genta beson se 2011 do tė jetė njė vit i mirė, nė tė gjitha aspektet:
“2011 ėshtė viti i Gentės. Shpresoj dhe besoj qė do tė punohet me mė shumė rregullsi, por pėr mė shumė do ia lėmė kohės”, ka thėnė Genta pėr Bluetooth.

“Nuk mėrzitem. I'm a single lady’, krenare dhe e pavarur”, ka thėnė kėngėtarja, duke shtuar se po gjatė kėtij viti ajo shpreson ta gjejė edhe mashkullin e saj tė vėrtetė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum