Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » Office 2010 mė i shituri

Office 2010 mė i shituri

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Office 2010 mė i shituri on Thu Jan 13, 2011 11:42 pm

Nga Microsofti vjen lajmi qė Office 2010 ėshtė versioni mė i shitur i kėtij paketi tė veglave pėr zyrė. Lajmi vjen vetėm gjashtė muaj pas fillimit tė shitjes sė versionit aktual tė Office.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Po ashtu u bė e ditur edhe se mesatarisht ēdo sekondė shitet njė ekzemplar i Office 2010. Shikuar nė pėrgjithėsi, Office tashmė pėr tė tetin vit me radhė ėshtė produkti softuerik mė i shitur nė shitje tė lirė nė tregun amerikan, theksojnė nė Microsoft.

Office Web Apps nė gjashtė muajt e fundit ėshtė shfrytėzuar nga mė shumė se 30 milionė njerėz.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Office 2010 mė i shituri on Thu Jan 13, 2011 11:43 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum