Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Angli, taksė pėr divorcet

Angli, taksė pėr divorcet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Angli, taksė pėr divorcet on Thu Jan 13, 2011 11:56 pm

Shkurajim pėr divorcet, sidomos nėse ēiftet kanė fėmijė. Ky ėshtė njė nga objektivat e “taksės” sė divorceve qė shumė shpejt mund tė miratohet nė Britaninė e Madhe.Tė gjitha ēiftet e martuara dhe qė kanė fėmijė, nė rast se divorcohen, duhet tė paguajnė njė shumė tė caktuar, e cila do t’i shkojė shtetit shkojė pėr kujdesin ndaj fėmijėve. “Objektivi ėshtė qė tė bindė prindėrit se divorci duhet tė jetė zgjidhja e fundit”, ka thėnė ministria britanike e Punės, Maria Miller. Ky propozim, qė shumė shpejt mund tė miratohet, ka sjellė shumė diskutime nė Britani.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Angli, taksė pėr divorcet on Thu Jan 13, 2011 11:57 pm


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum