Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Diellza zbulon pėrvojėn e saj nė emisionin “E diel”

Diellza zbulon pėrvojėn e saj nė emisionin “E diel”

Go down  Message [Page 1 of 1]

E diela e kaluar ishte pėrvoja e saj e parė nė moderim. Njė ftesė e bėrė nga Armend Rexhepagiqi e Aida Baraku drejtuar modeles Diellza Kolgeci bėri kėtė tė fundit tė paraqitet nė ekranin e televizionit “Top Channel”.


[You must be registered and logged in to see this image.]

“Ftesa mė ėshtė bėrė nga Armendi e Aida tė cilėt tashmė dihet qė janė pjesė e ‘Top Channel-it’ dhe spektaklit ‘E diel’. Tė dielėn qė shkoi ishte paraqitja ime e parė dhe mund tė them se ishte njė pėrvojė e re”, ka thėnė Diellza pėr tė pėrditshmen InfoPress, duke theksuar vlerėn dhe rėndėsinė e kėsaj pėrvoje pėr tė.

“O.K. ėshtė e rėndėsishme pėr pėrvojė, pėr diēka qė njeriu do tė merret pėr njė kohė tė shkurtėr. Profesioni im ėshtė krejt diēka tjetėr, por pėr pėrvojė ėshtė e rėndėsishme dhe thjesht tė bėsh diēka qė ėshtė interesante. Normalisht kur ke tė bėsh me njerėz qė kanė pėrvojė televizive e profesionistė ėshtė ndjenjė e mirė,” ka shtuar Diellza.

Do tė janė gjithsej 20 emisione nė tė cilat Diellza do tė prezantojė ‘palėn kosovare’, nė rubrikėn e titulluar “Shijet e lumtura”, ndėrsa pėrveē mysafirėve qė do t’i pėrzgjedhin ēifti Aida dhe Armendi, Diellza ka hapėsirėn e saj tė propozojė emra tė ndryshėm.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum