Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Shqipėria humb me Slloveninė

Shqipėria humb me Slloveninė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Shqipėria humb me Slloveninė on Thu Feb 10, 2011 12:50 am

Shqipėria ka arritur tė shėnojė kundėr Sllovenisė pėrmes Ervin Bulku duke barazuar kėshtu rezultatin nė minutėn e 62-tė por nė fund tė ndeshjes humb me penallti.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mė herėt nė minutėn e 24-t ishte Navakoviē pėr sllovenėt qė shėnoi golin e parė tė kėsaj miqėsoreje.

Skuadra kuqezi prezantohet me kėtė pėrbėrje: Nė portė, Saimir Ujkani, mbrojtja, nga Armend Dallku, Lorik Cana, Admir Teli, Kristi Vangjeli, mesfushorė: Klodian Duro, Altin Lala, Andi Lila, Ansi Agolli. Kurse nė sulm, Hamdi Salihi dhe Erjon Bogdani.

Nė pjesėn e dytė u aktivizua nga trajneri Josip Kuzhe edhe Ervin Bulku i cili shėnoi golin e barazimit.

Gjatė pjesės sė dytė, ekipi shqiptar u pėrpoq shumė qė tė mbante sė paku barazimin, por njė penallti e akorduar nė minutėn e 89-tė bėri qė Dediē tė shėnojė pėr sllovenėt.

Nė kėto kushte, ndeshja u mbyll me rezultatin 2-1 nė favor tė sllovenėve.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum