Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » 3 ditė para kompjuterit, 30 vjecari gjen vdekjen

3 ditė para kompjuterit, 30 vjecari gjen vdekjen

Go down  Message [Page 1 of 1]

I riu kinez ka qendruar para monitorit tė kompjuterit pėr mė shumė se 3 ditė rresht, pa ngrėnė dhe pa fjetur. Ai ka ndjerė shqetėsime shėndetėsore brenda ambienteve tė njė internet kafeje nė Pekin dhe ėshtė shoqėruar menjėherė pėr nė spital, por mjekėt nuk kanė mundur tė bėjnė asgjė pėr tė. 30 vjecari ndėrroi jetė.

www.funny-potato.com/blog/wp-content/uploads/2008/03/video-game-old.PNG" alt="" />


I ndjeri nė njė muaj kishte shpenzuar plot 1200 euro nėpėr internet kafe duke u argėtuar me lojėrat kompjuterike.

Rasti nė fjalė ilustron mė sė miri varėsinė qė krijojnė lojėrat kompjuterike, ku nė Kinė fenomeni nė fjalė ėshtė mjaft i pėrhapur. Mendohet se rreth 33 milion persona vuajnė nga varėsia e theksuar ndaj lojrave kompjuterike. Pikėrisht pėr kėtė qeveria e vendit komunist ndėrmori njė fushatė pėr tė kontrolluar lojėrat kompjuterike si dhe faqet e internetit me pėrmbajtje tė fortė pornografike e dhune.

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum