Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » 11 vjecarja, 5 ditė nė luginėn e aligatorėve

11 vjecarja, 5 ditė nė luginėn e aligatorėve

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė vajzė 11 vjecare ėshtė gjetur e gjallė pas pesė ditė kėrkimi nė njė luginė tė mbushur me aligatorė.
Nadia Bloom, e prekur nga njė formė e lehtė e autizmit, kishte humbur tė premten e shkuar pranė liqenit Lake Jesup nė Florida dhe ia ka hedhur vetėm mė disa pickime mushkonjash.

Trupat e kėrkimit e kanė gjetur nė ujė, nė njė zonė ku as helikopteri nuk mund tė ulej.

Sipas familjarėve, vajza kishte shkuar e vetme nė pyll pasi kishte lexuar njė libėr tė shkencave.

Policia kishte gjetur bicikleten e saj ne mes tė pyllit.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum