Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Vogėlushi fitoi 100 000 dollar me njė kėrcim

Vogėlushi fitoi 100 000 dollar me njė kėrcim

Go down  Message [Page 1 of 1]


Bebja nga Kanada eshte fituesi i njė emision televiziv si” videoja amerikan me pėr te qeshur” atij dhe prindėrit te tij i takojnė 100 mij dollar. Pas pagesės fėmija bebe do te ketė dhe nje udhėtim dhe qėndrim 5 ditor ne Disneyland.

Ai e ka imituar kukullėn e tij e cila ka kėrcyer dhe kėnduar ndėrsa incizimin e ka bere nena e tij. per “kėrcimin” vogėlushi me pare ka fituar edhe 10 000 dollar ne njė emision tjetėr.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum