Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Kombinimi i traktorit me biēikletė

Kombinimi i traktorit me biēikletė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kombinimi i traktorit me biēikletė on Tue Jun 22, 2010 7:54 pmWouter van de Bosch (29 vjeē) ka konstruktuar njė motoēikletė gjigante nga pjesėt e biēikletės dhe gypave tė hekurit, me ē’rast pėr rrotėn e pėrparme ka pėrdorur njė gomė tė madhe tė traktorit.
Vitet e fundit kam punuar nė ‘mutacionin’ e automobilave. Kam bashkuar copa tė ndryshme tė automjeteve tė cilat vėshtirė se mund tė bėhen bashkė. Nė vitin e fundit tė studimeve tė artit kam dashur tė krijoj diēka ‘tė madhe’”, tha Wouter.
Ai shtoi se vitin e kaluar nga aparatet e kuzhinės ka ndėrtuar karrocerinė e automobilit. I pėlqen ta bėjė bashkė humorin dhe hobin e tij.
Wouter ėshtė student i artit, ndėrsa ka punuar edhe si automekanik. Pjesėt e traktorit ia dhuruan miqtė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum