Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Shkollat britanike ndaluan fundet e shkurtėra dhe xhaketa

Shkollat britanike ndaluan fundet e shkurtėra dhe xhaketa

Go down  Message [Page 1 of 1]Shkollat britanike zyrtarisht ndaluan qė nxėnėset 15 vjeēe tė mbajnė funde tė shkurtėra.
Gjimnazi britanik „Shėn Ajdens“ sot publikoi kodin e ri shkollor tė veshjes pėr vitin e ardhshėm shkollor, i cili ndalon vajzat prej moshės 15 vjeēe qė tė mbajėn funde tė shkurtėra, transmeton BGNES.
Sipas rregullave tė reja, vajzat nė klasėn e 11-tė do tė mund tė mbajnė fustane tė errėta nė tė cilat gjatėsia mė e shkurtėr do t’u jetė 2 centimetra nėn gjunj.
Nė njė shkollė tjetėr, e cila gjendet nė Glloēestershir, drejtori ua ka ndaluar nxėnėsve tė mbajnė xhaketa gangstere, funde tė shkurtėra, pantallona tė gjėra dhe bluza me jaka.
Ndryshimet ne „Shėn Ajdens“ janė bėrė pėr shkak tė brengosjes se nxėnėset tashmė shėtisin nėpėr korridore me funde tė shkurtėra qė nxisin shikimet e djemve.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum