Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » 400 burra nė rradhė pėr beqaren milionere

400 burra nė rradhė pėr beqaren milionere

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 400 burra nė rradhė pėr beqaren milionere on Sun Jun 27, 2010 9:23 pm

nuse_buke_dhender
Gati 400 burra koreanojugorė i janė pėrgjigjur nė mė pak se njė muaj njė njoftimi pėr martesė vėrtetė tė veēantė, tė publikuar nė njė tė pėrditshme nga njė milionere 49 vjeēare e cila ishte nė kėrkimi “tė shpirtit binjak me tė cilin tė ndante momentet e mira e tė kėqija tė jetės”.
Sipas pėrgjegjėsve tė “Sunoo” (agjencia martesore e ngarkuar pėr tė gjetur partnerin ideal pėr zonjėn e pasur) qė prej 20 majit kur dhe u publikua njoftimi, kanė ardhur 384 pėrgjigje nga burra tė moshės 26 dhe 49 vjeē, mes tė cilėve edhe mjekė, profesionistė dhe shumė ushtarakė.
Ngjarja ka tėrhequr vėmendjen e medias e cila me sa duket e ka ēorientuar gruan, pėr tė cilėn nuk dihen shumė gjėra, por qė ka njė pasuri qė vlerėsohet nė rreth 18 milionė dollarė. “Mendonim ta mbanin njoftimin deri nė fund tė muajit” shprehet njė zėdhėnės i agjencisė, “por klientja jonė vendosi ta tėrhiqte mė parė pėr shkak tė vėmendjes se madhe qw i kushtoi shtypi e televizioni”.
Megjithatė seleksionimi i pretendentėve ka qenė i prerė; nga gati 400 pretendentė vetėm 8 prej tyre janė gjykuar mjaftueshėm “seriozė” pėr tė qėndruar nė garė dhe pėr tė kaluar nė fazėn finale tė kėrkesės sė veēantė.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum