Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » E dashur, tė kam tradhtuar! Urdhėro njė diamant!

E dashur, tė kam tradhtuar! Urdhėro njė diamant!

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė biznesmen britanik i ka blerė gruas sė tij nga njė diamant sa herė qė e ka tradhtuar, derisa zonja e tij ka grumbulluar njė koleksion bukur tė madh tė stolive.
Robert Charlton ka qenė nė martesė me gruan e tij Elizabet 26 vjet, por nuk i ka lėnė anash as tradhtitė. Si dėmshpėrblim, ēdo herė qė ka kaluar natėn me ndonjė femėr tjetėr, gruan e vet e ka qerasur me diamante.
Kėto tradhti i kanė kushtuar Charltonit rreth 300.000 funte, derisa Elizabeta ka grumbulluar vathė, byzylyk, unaza dhe qafore unike tė diamantit.
Nė koleksionin, tė cilin bija e tyre e ka ofruar pėr shitje nė ankand, gjendet edhe dėshmia mė e madhe e tradhtisė sė Robertit – qaforja me 54 diamante nga njė periudhė shumė e hershme, me vlerė prej 50.000 funtesh.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum