Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Njė nėnė daneze kėrkon tė dashurin nė internet

Njė nėnė daneze kėrkon tė dashurin nė internet

Go down  Message [Page 1 of 1]

Aventura e nje nate ka pasoja; njė nėnė e re daneze kėrkon dėshperimisht babane e femijes se saj, me ane tė njė videoje ne YouTube.
Njė nėnė daneze kėrkon tė dashurin nė internet
Ajo qe fillimisht duket si nje apel mallengjyes online nga nje nene beqare, eshte vetem nje inskenim nga nje zyre turistike daneze.
Per rrjedhoje te kesaj video-bllof kane shperthyer polemikat ne vend.
Mesazhi i publikuar ne rrjet, ka goditur ne zemer nje milione perdorues, te cilet jane prekur kur kane pare te emblen Karen, ndersa mban ne duar femijen e saj te vogel, te quajtur August.
Ne dy minuta e gjysme nena tregon se eshte ne kerkim tebabait te femijes se saj, i cili u zhduk pa lene gjurme pas nje nate te nxehte gjate nje feste ne Copenhagen.
“Nuk e di nga ishe, as emrin nuk ta di, por e di me siguri se bashke kemi bere seks”, thote ne anglisht nena.
“Nese e sheh kete mesazh, atehere behu i gjalle!”, shton me tej ajo.
Komentet e para ishin ngushelluese, por nuk vonoi shume qe ato te transformoheshin ne fyese.
Videoja ne fakt ishte nje trillim. Zbulimi eshte bere pese dite pas publikimit dhe ‘skandali’ perfundoi ne faqet e para te gazetave vendase.
E gjithe kjo situate eshte bere per shkak te rritjes se interesit te turisteve, per t’i treguar njerezve se Danimarka eshte nje shoqeri e lire, ku grate jane te pavarura dhe bejne zgjedhjet e tyre.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum