Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Telefonata qė zgjati 40 orė

Telefonata qė zgjati 40 orė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Telefonata qė zgjati 40 orė on Thu Jul 01, 2010 4:17 pm

Ėshtė arritur tė realizohet nė Gjermani telefonata mė e gjatė nė botė, qė ka zgjatur 40 orė mes dy bashkėbiseduesve 27 dhe 25 vjeē.

Rekordi ėshtė vendosur falė njė aksioni tė pėrbashkėt mes kompanisė telefonike “Alice” dhe Radio Hamburg, qė ka transmetuar drejtpėrdrejt bisedėn.
Qė tė quhej e vlefshme duhet tė kishte njė pėrmbajtje me kuptim dhe heshtja nuk duhet tė ishte mė e madhe se 60 sekonda.
Telefonata e Keyvan Hamidi dhe Sercan Aratemuer ka filluar nė orėn 17 tė ditės sė djeshme dhe ka pėrfunduar sot nė 9.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum