Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Ndryshon gjininė pėr tė shmangur martesėn

Ndryshon gjininė pėr tė shmangur martesėn

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Ndryshon gjininė pėr tė shmangur martesėn on Wed Jul 07, 2010 3:10 pm

Njė grua nga India ka ndryshuar gjininė pėr tė shmangur martesėn, nė tė cilėn e ka detyruar familja.
Mė mirė tė bėhem mashkull se tė pėrballem me vuajtjet e grave. Tani ndjehem e lirė. Askush nuk mund tė mė detyrojė tė martohem”, deklaroi 30-vjeēarja e paemėruar.
Mjekėt nga vendi Bhubaneswar nė lindje tė Indisė thonė se ishin tė detyruar pėr tė kryer operimin, pasi qė gruaja kishte kėrcėnuar me vetėvrasje, transmetojnė mediet hinduse.
Burimet e revistės “Times of India” thonė se gruaja ishte nė lidhje me njė grua tjetėr, me tė cilėn planifikonte tė kalonte jetėn.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum