Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Tifozi qė ndėrpreu lojėn Gjermani-Spanjė, italian, protestoi

Tifozi qė ndėrpreu lojėn Gjermani-Spanjė, italian, protestoi

Go down  Message [Page 1 of 1]

Code:
Tifozi qė ndėrpreu lojėn Gjermani-Spanjė, italian, protestoi pėr Cassanon
Tė gjithė ata qė kanė ndjekur dy ditė mė parė ndeshjen Spanjė-Gjermani panė se takimi i ndėrpre nė minutėn e 4-t pasi njė person i pa autorizuar hyri nė fushėn e lojės pasi kishte
[You must be registered and logged in to see this image.]
ēarė rrethin e rojave tė sigurisė.
Ndeshja gjysmėfinale Gjermani-Spanjė u ndėrpre pėr pak momente, kur nė minutėn ‘4 tė lojės, njė tifoz italian me vuvuzelė nė dorė arriti tė depėrtojė rojet e sigurisė dhe tė futet nė fushėn e gjelbėr.
Sipas agjencisė italiane tė lajmeve, ANSA, tifozi quhet Mario Ferri dhe mbante veshur njė bluzė blu, ku ishte stampuar njė slogan.
Italiani protestoi pėr mungesėn futbollistit Antonio Cassano nė kombėtaren italiane qė luajti nė Kupėn e Botės.
Tifozi italian Mario Ferri gjeti hapėsirė pranė portės sė gjermanit Manuel Neuer dhe nisi vrapin deri nė mesfushė, ku u ndalua nga rojet e sigurisė.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum