Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Femra me belin mė tė ngushtė nė botė

Femra me belin mė tė ngushtė nė botė

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Femra me belin mė tė ngushtė nė botė on Mon Jul 19, 2010 10:20 pm

Gjermania Ioana Spangeberg (28 vjeēare) ėshtė pajtuar me fatin se nuk mundet tė bėhet modele pasi ėshtė shumė e shkurtė dhe ka pak kilogramė. Kėshtu tė paktėn i kanė thėnė nėpėr shumė agjenci gjermane pėr manekinizėm dhe modelim. Tash si qėllim jetėsor i saj ėshtė tė thyej rekordin pėr belin mė tė ngushtė.

Beli i ngushtė i Ioanas ėshtė vetėm 45 centimetra. Rekordi botėror momentalisht ėshtė rreth 38 centimetra, ndėrsa atė e mban amerikania Cathie Jung.
Nė faqen e saj tė internetit ka publikuar fotografitė e veta, ndėrsa pas disa paraqitjeve nė televizion iu paraqitėn disa agjentė dhe ajo pranoi tė pozojė pėr revista tė ndryshme. Burri i saj Jun thotė se Ioana gjithmonė ka qenė shtathedhur dhe e bukur.
Me prejardhje rumune, Ioana thotė se kurrė nuk ka pasur probleme me peshėn. Pėr shkak tė rekordit botėrorė ajo nuk mban dietė dhe thotė se pėr ta thyer rekordin do t’i ndihmojė korseti i saj.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum