Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Zgjidhni Problemet Tuaja nė Internet

Zgjidhni Problemet Tuaja nė Internet

Go down  Message [Page 1 of 1]

Nėse keni probleme me miqtė tuaj, familjarėt, apo edhe partnerin – nuk ėshtė nevoja mė tė fjaloseni. Nė vend tė ngatėrresave tė panevojshme – ju mund t’i drejtoheni “juristėve” nė InstantJury.com pėr tė marrė vesh se kush ka tė drejtė.

Kjo ueb-faqe funksionon nė stilin e njė gjykate shoqėrore – ndėrsa rastet janė tė klasifikuara nė 16 kategori, si konteste familjare, fjalosje mes miqsh, politikat administrative, kush ėshtė mė i mirė etj.

Seancat mbahen falas, ndėrsa pėr tė hapur rastin tuaj fillimisht duhet tė regjistroheni. Mė pastaj, nė pika tė shkurtra duhet ta prezantoni rastin dhe ta propozoni dėnimin pėr humbėsin e kontestit tė hapur.

Pas kėsaj, i akuzuari do ta pranojė njė e-mail, i cili i bėn thirrje tė paraqitet para gjyqit dhe ta prezantojė dėshminė e tij.

Po ashtu nėse dėshironi tė jeni pjesė e porotės, ju keni mundėsi tė konkurroni me njė konkurrim tė thjeshtė nė kėtė ueb-faqe.

Deri mė tash nė InstantJury.com janė zgjidhur njė mori rastesh – ndėrsa nėse edhe ju keni telashe tė tilla, lirisht mund t’i drejtoheni kėsaj ueb-faqeje

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum