Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » sport » Reali luan tenis me Deportivon (gola mund ti shikoni VIDEO)

Reali luan tenis me Deportivon (gola mund ti shikoni VIDEO)

Go down  Message [Page 1 of 1]

Reali I Madridit ka shpartalluar Deportivo la Corunan me rezultatin tenistik 6-1 nė ndeshjen e javės sė 6 tė kampionatit spanjoll. Nuk ka patur histori nė kėtė ndeshje pėr Realin e Madridit pasi Deportivo ėshtė dorėzuar pa kushte.

Goleadėn e Realit e ka hapur Ronaldo nė minutėn e 4. Oezil dyfishon rezultatin 20 minuta mė vonė dhe nė tė 34-ėn Di Maria shėnon golin e 3-0, rezultat qė mbyll pjesėn e parė. Nė pjesėn e dytė Higuain bėn poker nė minutėn e 53 dhe mė pas nė minutėn e 60 vjen dhe goli i pestė pas njė autogoli tė lojtarit tė Deportivos Ze Kastro. Nė minutėn e 78 Rodriguez shkurton diferncėn nė 5-1 por furia e Realit do tė mbaronte njė minutė para fundit ku Kristiano Ronaldo shėnon dhe golin e 6 tė Realit dhe tė dytin personal, duke vulosur takimin nė 6-1.

Pas kėsaj fitoreje Reali ngjitet nė vendin e dytė me 14 pikė pas Valencias qė ka 16 pikė dhe para Barcelonės qė ndoshet nė kuotėn e 13 pikėve. (albeu.com)


Shikoni golat:

Real Madrid-Deportivo la Coruna 6-1