Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Humbja e doreshkrimeve te lashta

Humbja e doreshkrimeve te lashta

Go down  Message [Page 1 of 1]

enigma

avatar
Guest
doreshkrimet dhe filozofite e lashta humben nga veprimi i verber i kishes se Romes me shkaterimin ne vitin 391 pas krishtit..duke u shkateruar dhe Biblioteka e Aleksandrise se Egjiptit..me keto doreshkrime humben lidhjet e masoneve me shoqerite e lashta po ashtu dhe shume zbulime qe ishin ne te mire te botes...shume zbulime qe jane sot nuk do te thote se u zbuluan so

Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum