Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Vende tė cuditshme pėr tė bėrė dashuri

Vende tė cuditshme pėr tė bėrė dashuri

Go down  Message [Page 1 of 1]

Sensual, i kėndshėm dhe argėtues, Kėto karakteristika duhet tė ketė seksi nė njė cift. Por ndonjėherė rutina dhe koha e paktė nė dispozicion detyrojnė libidonė tė 'shkojė shpejt nė pension'.


Pėr kėtė motiv, shumė vende tė pazakonshme dhe tė 'ndaluara' stimulojnė fantazinė e cifteve nė kėrkim tė emocioneve tė reja. Ja njė klasifikim i 10 vendeve "tė ndaluara" qė mund t' i pėrshtaten fantazisė sė cifteve.

1. Nė ambient tė hapur
Nė njė park, nė plazh, nė arat e fshatit apo nė mal. Marrėdhėnia seksuale nė ambient tė hapur ėshtė njė fantazi shumė e vlerėsuar. Ajėr i freskėt dhe shumė hapėsirė, larg syve tė njerėzve.

2. Nė ashensor
Ky vend qė shpesh na merr frymėn pėr shkak tė hapėsirės sė vogėl ėshtė shumė joshės. Ndodh qė dritat ikin, ashensori bllokohet dhe cifti mund tė kalojė pak kohė aty...

3. Nė lartėsi
Nė Amerikė e quajnė 'Mile High Club’, klubin e personave qė kanė kryer marrėdhėnie gjatė udhėtimeve ajrore nė kuotė tė lartė.Nuk kėshillohet pėr ata persona qė janė me zemėr tė dobėt dhe qė fluturimet me avion i kanė fobi.Pėr mė kurajozėt, pasioni dhe dėshira ndizet nė kuota tė larta dhe pėr kėtė motiv nė Amerikė dhe Australi kanė lindur kompanitė e para ajrore qė ofrojnė tė gjithė komfortin pėr ciftet nė kėrkim tė emocioneve.

4. Nė banjon e restorantit
Mirė ėshtė tė zgjidhet banjoja e ndonjė lokali apo restoranti qė ka shumė hapėsirė ėshtė e pastėr dhe jo njė banjo e thjeshtė publike. Zgjidhni njė banjo antikamera qė garanton privatėsi. Kujdes me kohėn...ajo fluturon.

5. Nė zyrė
Nėse keni fatin tė keni njė zyrė tuajėn, nuk do tė jetė kaq e vėshtirė, sidomos nėse partneri juaj punon nė tė njėjtėn kompani.Nėse nuk keni zyrėn tuaj, atėherė kėrkoni pėr vendin mė tė pėrshtatshėm pėr njė marrėdhėnie tė shpejtė me partnerin/en tuaj.

6. Nė kinema
Vend i pėrshtatshėm pėr takimet e para. Kinemaja mund tė transformohet nė njė ambient tė nxehtė pėr shkak tė errėsirės, sidomos nė oraret mė pak tė frekuentuara.

7. Nė qendėr tregtare
Pėr ata qė duan rrezikun, nuk ka mė mirė se sa njė marrėdhėnie e shpejtė nė njė qendėr tregtare. Ka vende tė fshehta, gjithėsesi tė hapura, por niveli i adrenalinės nė ato momente ėshtė shumė i lartė.

8.Nė dhomėn e njė dyqani
Mjafton tė zgjidhni njė dyqan tė madh ku ka shumė dhomėza tė vogla, ndoshta edhe pak tė fshehura. Me pak kujdes dhe duke zgjedhur orarin e duhur, dhoma e zhveshjes mund te jetė njė surprizė e bukur. Kujdes se mos ju pikasin shitėsit...

9. Nė makinė
Zgjidhja me e mirė pėr tė rinjtė, tė cilėt nuk kanė shumė mundėsi zgjedhjeje. Kujdes me vendin qė zgjidhni pėr tė parkuar makinėn.

10. Nė sauna apo nė pishinė
Ujė, parfum, avuj...kėto elementė ndezin pasionin. Marrėdhėnia nė ujėrat termalė ėshtė mėnyra mė ė mirė pėr tė kėnaqėsi dhe ėshtė mjaft e shėndetshme.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum