Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Gjyshja me e re e Evropes, vetem 29 vjee

Gjyshja me e re e Evropes, vetem 29 vjee

Go down  Message [Page 1 of 1]

Quhet Giulia Elia napolitanja 29 vjeare dhe sht gjyshja m e re n Evrop. Nj gjyshe e re rekord, ajo ishte vetm 15 vjee kur mbeti shtatzn me Annn vajzn e saj.
Tani 14 vjee, e cila ka imituar t mn (madje dhe nj vit m prpara saj).

Julia, gjyshja-nn 29 vjee, pranon se: "Un e di se sa e vshtir sht q t bhesh nn n nj mosh t till, por tani dua nj t ardhme t ndryshme pr Annn ".

Pas tronditjes fillestare t shtatznis s bijs Giulia, tani po prballet me nj angazhimin t dyfisht. "Historia, pas meje, u prsrit n familje, dhe tani un shoh mbesn time, si nj vajz t dyt me Annn-thotw ajo.

Anna dhe babi Anthony 18 vje tani kan lvizur pr t jetuar n shtpin e gjyshe Giulias, q mund t kujdeset pr vajzn e vogl pas shkolls.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum