Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Samanta Karavello vetėm, por me fansa

Samanta Karavello vetėm, por me fansa

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Samanta Karavello vetėm, por me fansa on Sun Nov 21, 2010 6:15 pm

Samanta Karavello vajza simpatike qe tashme ėshtė formuar si kėngėtare e mirėfilltė, duket se i rri larg dashurive qė mund ti shfaqen nė horizont.

Edhe kėtė fundjavėn qė shkoi ajo doli vetėm pėr jetė nate, ndonėse nuk mbetet kurrė e tillė.

Ka shumė fansa e pėr mė tepėr tė gjithė e duan atė pėr shkak tė buzėqeshjes fėmijėrore e tė padjallėzuar qė ka.

Kėshtu ata nuk rreshtin sė kėrkuari autografe apo tė bėjnė foto me tė


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum