Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Tekonologji » MySpace dorėzohet para Facebookut

MySpace dorėzohet para Facebookut

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 MySpace dorėzohet para Facebookut on Mon Nov 22, 2010 11:39 am

MySpace nė faqet e veta ka mundėsuar tastin i cili mundėson bartjen e tė dhėnave nga tė profili i pėrdoruesit nė Facebook.
Rrjeti pėr shoqėrim MySpace, i cili qė njė kohė tė gjatė po humb popullaritetin krahasuar me Facebook, ka shtuar tastin Facebook Connect nė faqet e veta.
Me anė tė shtypjes nė Facebook Connect pėrdoruesit e MySpace marrin tė dhėna pėr tė gjitha gjėrat tė cilat i kanė “dashur” nė Facebook, dhe mė pas kėto tė dhėna nė faqen e tyre nė MySpace.
Vlerėsohet se MySpace me kėtė hap praktikisht ka pranuar humbjen me Facebookun, dhe nė vend tė betejės sė mėtutjeshme ka vendosur tė bashkojė shėrbimet e veta me Facebookun.
Nė fakt, nė MySpace theksojnė se mė nuk duan tė krahasohen me Facebookun, respektivisht po tentojnė tė dallohen si faqe pėr zbavitje sociale me shumė informata mbi personat e famshėm, kėngėt e reja tė muzikantėve tė popullarizuar, si dhe pėrmbajtje tjera qė lidhen me industrinė e zbavitjes.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum