Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Humor me programuesit, administratore sistemesh etj

Humor me programuesit, administratore sistemesh etj

Go down  Message [Page 1 of 1]

Shpjegime nga programuesit pse programet e tyre nuk funksionojne:

Interesante...
Kurre nuk kam degjuar per ate.
Punonte fare mire dje.
Epo, programi ka te nevojshme disa rregullime
Si eshte e mundur dicka e tille?
Eshte faji i pajisjes hardware
Eshte bere update i sistemit operativ?
Perdoruesi beri nje gabim perseri
Ka dicka gabim me te dhenat e tuaja testuese
Une se kam prekur ate modul
Po, po, do te jete gati ne kohe
Ti duhet te kesh ekzekutueshin e gabueshem (program per testim)
Oh, eshte thjesht nje shtese
Pothuaj jam gati
Patjeter. Vetem me duhet rregulloj ato problemet e vogla
Do te jete gati pothuaj
Eshte thjesht nje koincidence e pafate
Une nuk mund te testoj gjithchka
KJO nuk mund te beje ATE
A nuk e rregullova ate me perpara?
Eshte atje akoma, vetem se nuk eshte testuar
Punon, por nuk eshte testuar
Dikush mund te kete ndryshuar kodin tim
Mund te kete nje virus ne programin aplikues
Dhe mgjs nuk punon, si te ndjehesh per kete gje?


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

imagjinoj Bill Gate-in duke u mbyt ne lum ene duke therrit:
-F1,F1,F1 Razz Razz Razz Razz

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum