Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Universiteti teknologjik i Singapurit

Universiteti teknologjik i Singapurit

Go down  Message [Page 1 of 1]

Do ju sugjerojmė tė shihni njė projekt inovativ tė Universitetit teknologjik tė Singapurit. Projekti ėshtė dizjanuar nga Unstudio dhe DP Architects.Sipėrfaqja totale e objektit do tė kap njė

hapėsirė prej 76.846 metėr katrorė,nė tė cilin do tė ofrohen katėr fusha tė rėndėsishme tė programeve tė trajnimit: Arqitekturė dhe dizjan i qėndrueshėm,zhvillimi i produktit,sisteme inzhinjerike dhe dizajn si dhe sistemi i informacionit dhe teknologjisė sė dizajnit.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

avatar

Post on Wed Dec 08, 2010 12:25 pm by besnikbici

Supozohet se Universiteti i ri do tė paraqes njė motor tė zhvillimit teknologjik dhe rritjes ekonomike si dhe inovacionit. Autorėt e kėtij projekti kanė zhvilluar njė rrjet tė perspektivave horizontale,vertikale dhe diagonale,tė cilat lidhen me pikat e kontrollit.avatar

Post on Wed Dec 08, 2010 12:25 pm by besnikbici

avatar

Post on Wed Dec 08, 2010 12:26 pm by besnikbici

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum