Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Kendi i Vogelusheve » 10 Libra Shqip per femije te ngarkuar nga wWw.ForumiJone.Net

10 Libra Shqip per femije te ngarkuar nga wWw.ForumiJone.Net

Go down  Message [Page 1 of 1]

10 Libra Shqip

1:Luli i vocerr
2:Pinoku
3:Tregime
4:Te vegjelit
5:Perralla
6:Libri i gabimeve
7:Vjersha
8:Pipi
9:Nita
10:Albumi


Lista e dhjte librave

Do ti gjeni librat ne format elektronik

Kliko ne linkun me poshte per te shkarkuar

box.net 1ikse2hp7t


Pasi te shkarkoni librat hape dokumentin e shkarkuar edhe do te gjeni librat


Last edited by besnikbici on Thu Dec 09, 2010 1:20 pm; edited 2 times in total


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Ose download nga ky linku tjeter Smile


4shared.com/dir/da-xiEAH/sharing.html

Thanks Admin Smile

Te pershendes per punen e bere

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum