Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Nuse nga konteneri i mbeturinave

Nuse nga konteneri i mbeturinave

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Nuse nga konteneri i mbeturinave on Thu Dec 09, 2010 11:41 am

Nusja Noreen Quin nga Swindoni ka pasur nje ide shume origjinale dhe njekohesisht tė ēuditshme per dasmen e saj.


Ajo arriti nė dasmėn e saj nė njė kontenier me tė cilin transportohen mbeturinat.
Kontejneri ishte huazuar burri i saj i ardhshėm, Nick Kearns, i cili e shndėrroi kontenierin e mbeturinave nė njė karrocė shkėlqyese, tė cilėn nė vend tė kuajve e tėrhiqte njė kamion 18 tonelatash.
Nick ėshtė pronar i firmės pėr huazimin e kontenierit, nė tė cilin punon sė bashku me nusen dhe kjo pėr ta dukej se ishte mjeti i duhur pėr martesė por edhe reklamė e shkėlqyer pėr kompaninė e tyre.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum