Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Burrat e martuar janė mė xhentilė

Burrat e martuar janė mė xhentilė

Go down  Message [Page 1 of 1]

Burrat e martuar janė mė xhentilė dhe tė shoqėrueshėm sesa ata beqarė dhe mbi tė gjitha evidentojnė mė pak tipare tė personalitetit negativ, si agresiviteti, tendenca pėr tė gėnjyer apo kryer akte kriminale.
Pėrfundimin e ka nxjerrė njė studim amerikan i bėrė pėr 12 vjet mbi njė grup prej 289 binjakėsh meshkuj, gjysma e tė cilėve ishin binjakė me tė njėjtėn trashėgimi genetike.

Nė rastin e fundit, diferenca e sjelljes pėrpara personaliteteve tė ngjashme ka qenė edhe mė e dukshme./tch/


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum