Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Gruaja e detyron burrin tė jetojė me qenin

Gruaja e detyron burrin tė jetojė me qenin

Go down  Message [Page 1 of 1]

Rumuni i dehur, Vlad Popescu (48), ka paditur gruan e tij, pasi e pėrzuri nga shtėpia, duke e detyruar tė jetojė nė koliben nė kopsht me familjen e qenit.Gruaja e tij e irrituar e largoi nga shtėpia nė qarkun Dambovita nė Rumani, pasi i erdhi nė majė tė hundės dehja e tij.

Madje nuk e lejonte as tė hynte nė banjė.

“E zgjerova koliben dhe i mbusha muret qė tė mbrohesha nga i ftohti ēdo natė, pasi ajo dėshironte tė mė mbyste”, tha Popescu, shkruan “Metro”.

Por, gruaja e tij Maria (43), e cila vazhdon tė qėndrojė nė shtėpi me dy fėmijėt e saj, deklaroi se kishte marrė kėtė vendim, pasi pirja e tij e kishte kthyer jetėn e familjes nė njė mjerim.

“Rregullimi i kolibes ėshtė puna e tij e parė nė 10 vjet”, tha Maria.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum