Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Jackson bėri vetvrasje?

Jackson bėri vetvrasje?

Go down  Message [Page 1 of 1]

Avokatėt e Dr. Conrad Murray pritet qė tė mbrohen nėn pohimet se Michael Jackson e ka vrarė veten, nė njė seancė dėgjimore e cila do tė mbahet javėn e ardhshme nė rastin e akuzimit tė mjekut i cili thuhet se e ka vrarė mbretin e Pop muzikės.

Jackson bėri vetvrasje?

Mjeku Murray i cili akuzohet se i ka dhėnė mbidozė tė Propofolit Michael Jacksonit, pritet qė me anė tė avokatėve tė tij ta akuzojė vetė mbretin e Pop muzikės se e ka vrarė veten.
Gjithnjė sipas mediave amerikane, ekipi i avokatėve tė Murrayt pritet tė shfrytėzojnė njė alibi, duke pohuar se klienti i tyre ishte jashtė dhomės sė Jackson, kur ky i fundit kishte injektuar veten me mbidozė tė Propofolit.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum