Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirë se erdhët në mesin tonë .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Julian Deda: Agron Llakaj beri mire qe u largua

Julian Deda: Agron Llakaj beri mire qe u largua

Go down  Message [Page 1 of 1]

Julian Deda ne nje interviste per ‘Bluetooth’ tregon projektet me te fundit per Vitin e Ri, punen intensive me ‘Apartamentin 2XL’ si edhe naten e nderrimit te viteve. Si nje aktor qe ka kontribuar shume per spektaklin ‘Portokalli’, nuk lame pa e pyetur Julin edhe per mendimin e tij per largimin e Agron Llakajt ku per kete te fundit shprehet se ishte zgjedhja e duhur…
”Ai ka bere zgjedhjen e vet, per te cilen dua ta komplimentoj. Ai si edhe gjithe neve, i ka dhene shume atij spektakli dhe sigurisht ka vlerat e veta aty, por vjen nje dite dhe njeriu mendon se duhet te levize per te thithur nje lloj tjeter ajri, dhe per kete profesionalisht ka bere shume mire.

Sigurisht do t’i ndjehet mungesa e figurave qe ai perfaqesonte. E po t’i bejme nje rezyme, duke filluar qe te Ervin Bejleri, pastaj neve ‘THE SHBLSH’, pastaj Agroni e disa te tjere qe publiku i di shume mire...po largohen pak nga pak dhe me vjen keq qe te gjitha keto ndarje me ate spektakel kanete njejten arsye. RESPEKT” u shpreh Juli.

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum