Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Rihanna nxjerr parfumin e saj Reb値 Fleur

Rihanna nxjerr parfumin e saj Reb値 Fleur

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Rihanna nxjerr parfumin e saj Reb値 Fleur on Thu Jan 06, 2011 1:09 pm

Kengetarja e njohur Rihanna tashme ka lansuar parfumin e saj per femra Reb値 Fleur.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Tashme adhuruesit e saj do te kene rastin te shijojne aromen e ketij parfumi dhe njeherit te mbajne ne dore kutite ku shihet kengetarja bukuroshe mjaft e popullarizuar Rihanna.

Parfumi ,gjegjesisht amballazhi duket i bukur ,i nxehte dhe seksi mu si ajo.Ky parfum,kjo forme eshte bere nga kreatoret Caroline Sabas dhe Marypierre Julien, kurse emri i parfumit rrjedh nga nje lule franceze e ashtuquajtur Rebel Fleur.

Rihanna me pamjen fantastike dhe te bukur gjendet ne amballazhin e parfumit .Vetem nese i shikoni syte e saj te bukur dhe stilin e saj aty me siguri do te ndjeni kenaqesin e aromes dhe stilit te Rihanes.Viti 2011 do te jete vit i promovimit te parfumit te saj ne Amerike dhe me gjere si dhe padyshim vit i suksesshem ne muzike per Rihanen.


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni antart tjer * Shikoni temat para se t hapni nj t re, mos hapni tema t dyfishta * Prmbaju temave * JO Politik apo OFENDIME n kt forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum