Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Horoskopi

Horoskopi

Go down  Message [Page 1 of 1]

20110106

Horoskopi

Dashi,


Ju sot duhet tė bėheni pjese e njėfarė lloji grupi, edhe nėse e shikoni veten si njė ujk tė vetmuar. Energjia juaj personale ka nevojė pėr tė tjerėt, nė mėnyrė qė tė aktivizohet plotėsisht, kėshtu qė provojeni dhe shikoni se ēfarė do tė ndodhė.

Demi

Njė shok i ngushtė ose njė koleg i mirė duket se ėshtė duke u pėrpjekur qė t’ju kuptojė, por ata nė tė vėrtetė janė thjesht duke qėndruar larg turmės. Pasi ju shikoni se kjo nuk ėshtė rreth jush, do tė jetė shumė mė e tolerueshme!

Binjakėt

Ndryshime tė mėdha kanė shpėrthyer, dhe ju mund tė doni tė merrni njė kuptim tė asaj qė ėshtė duke ardhur para se tė bėni ndonjė plan tė madh. Bėni disa telefonata, kontrolloni disa faqe interneti dhe pyesni ata se ēfarė mendojnė.

Gaforrja

Truri juaj ėshtė disi mė i fortė sesa zemra juaj sot – dhe ka pėrgjigje mė tė mira gjithashtu! Sigurohuni qė t’i kushtoni vėmendje atyre qė ju thotė, dhe mundohuni qė t’ju udhėheqė nė pėrgjegjėsitė tuaja.

Luani

Familjariteti juaj me pushtetin ėshtė i thelle dhe intence, por sot juve mund t’ju duhet tė gjeni njė rrugė tė re pėr ta pėrdorur pėr tė Pėrpiquni qė t’i bėni njerėzit tė shikojnė se mėnyra juaj ėshtė mė e mira pa devijuar gjatė saj.

Virgjėresha

Pėrpiquni qė tė lini kolegėt ose familjarėt tuaj tė bėjnė ēfarėdo qė ata duan – ose qė mendojnė se duan – sot. Ju duhet tė bėheni zėri i arsyes pak mė vonė, kur gjėrat fillojnė tė shkojnė keq, por jo njė moment mė parė.

Peshorja

Ėshtė njė ditė e pėrkryer pėr tė filluar diēka krejtėsisht tė re – prandaj fillojeni atė sa mė shpejt qė tė jetė e mundur! Juve mund t’ju duhet qė t’i thoni dikujt diēka qė ata nuk do tė duan ta dėgjojnė, por kjo do tė shkojė mjaft mirė pėr tė dy ju.

Akrepi

Ju jeni duke pasur disa probleme familjare, por ato nuk janė asgjė qė ju nuk mund t’i zgjidhni sė shpejti. Nė fakt ato mund tė paralajmėrojnė diēka tė madhe dhe pozitive – dhe ju jeni ai qė do ta njohė sesa shans i madh ai mund tė jetė!

Shigjetari

Impresiononi kolegėt tuaj – ose shokėt, ose familjen ose tė dashurėn – me idetė tuaja tė mėdha sot. Mos t’ju vijė turp pėr tė ngritur zėrin sot, pasi energjia juaj e madhe mendore garanton se ju keni disa gjėra tė mira pėr tė ndarė sot.

Bricjapi

E sotmja ėshtė mė e mirė pėr tė bėrė plane sesa pėr t’i ekzekutuar ato. Ju mund tė gjeni se keni mė shumė kohė sesa mendoni se do tė keni nevojė – por pėrdoreni tė gjithėn atė, nėse doni tė pėrmirėsoni shanset e suksesit tuaj tė plotė.

Ujori

Kuptimi nė rritje i ndjenjės sė emocionit ėshtė plotėsisht i ligjshėm – nėse ju do tė jeni tepėr modest rreth pritjeve tuaja! Pėrdorni shpėrthimin e energjisė suaj pozitive pėr tė pėrmirėsuar jetėn nė njė mėnyrė tė madhe.

Peshqit

Lidhuni me tė tjerė sot – nevojat tuaja sociale janė tė forta. Ėshtė njė ditė e mirė pėr ju qė tė punoni si njė pjesė e njė grupi ose thjesht tė shoqėroheni me shokė, pasi ju jeni nė mė tė mirėn tuaj kur rrethoheni nga njerėzit tuaj.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum