Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Puthi kamarieren nė bar, dėnohet 1.8 vjet burg shqiptari

Puthi kamarieren nė bar, dėnohet 1.8 vjet burg shqiptari

Go down  Message [Page 1 of 1]

Njė shtetas shqiptar u dėnua me 1 vit e tetė muaj burg nė Cremona tė Italisė me akuzėn e dhunės seksuale, pasi kishte puthur njė bariste nė kėtė qytet.
Sipas medias italiane, shtetasi shqiptar 34 vjeē, Angjelin M, duhet qė veē dėnimit me burg tė paguajė edhe njė dėmshpėrblim prej 2500 euro pėr shtetasen qė ka puthur nė bar.
Ngjarja pėr tė cilėn u akuzua shqiptari ka ndodhur mė 3 gusht 2007. Atė ditė, sipas akzzės, shqiptari ka hyrė nė njė bar nė gjendje tė dehur dhe pasi kishe porositur njė pije, ka puthur kamarieren qė i shėrbeu.
pretendohet se puthja ėshtė kryer pa dėshirėn e kamarieres e cila sipas avokatit nė dhjetor tė vitit 2007 dha dorėheqjen nga puna si pasojė e incidentit.


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum