Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Sulmohet faqja e Facebook e Sarkozy

Sulmohet faqja e Facebook e Sarkozy

Go down  Message [Page 1 of 1]

Faqja nė Facebook e presidentit francez, Nicolas Sarkozy, ėshtė sulmuar pėr disa orė nga “piratėt” tė dielėn pasdite.“Piratėt” shkruan nė faqe se presidenti francez nuk do tė merrte pjesė nė zgjedhjet presidenciale nė Francė nė vitin 2012 “duke marrė parasysh rrethanat e jashtėzakonshme nė tė cilat gjendet Franca”.

“Profili im nė FB ėshtė sulmuar nga “piratėt”. Kjo ėshtė prova qė asnjė sistem nuk ėshtė i pagabueshėm”, shkroi vetė Sarkozy nė faqen e tij disa orė mė pas.

Sarkozy e mori me sportivitet mesazhin e “piratėve”: “Mėsova nga gabimet drejtshkrimore dhe gramatikore tė shkrimit, por nuk mora parasysh mesazhin qė pėrcillte ai.”

Presidenti francez ka qenė objekt polemikash javėt e fundit nė Francė pėr shkak tė gabimeve gramatikore qė ka bėrė nė fjalimet e tij.

View user profile http://www.forumijone.net
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum