Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Qeni q qetson foshnjat q qajn

Qeni q qetson foshnjat q qajn

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Qeni q qetson foshnjat q qajn on Thu Apr 08, 2010 9:25 pm

Nse foshnja juaj qan pa ndrprer dhe ske ti bjsh,nuk ndihmon as djepi dhe nata ikn, e ju ende nuk keni mundur ti mbyllni syt edhe pse t nesrmen jeni n pun?!

Ekziston edhe pr t nj ila: qeni i cili e bn at pun n mnyr perfekte
Binduni n vazhdim.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum