Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Unregister user » Foto nudo ne facebook dhe mesuesja vetvritet

Foto nudo ne facebook dhe mesuesja vetvritet

Go down  Message [Page 1 of 1]

simpatikja

simpatikja
PrinCesh
PrinCesh
Ish i dashuri i saj kishte postuar disa nga foto nė Facebook-un e tij, ku ajo ishte e zhveshur.
Pra Ema Jones, 24, njė mėsues nė njė shkollė nė Abu Dabi, si fillim i ka thėnė gjithēka nėnės , dhe i tha qe kishte frik se autoritetet nė Emiratet e Bashkuara Arabe mund te zbulonin fotot dhe mund ta fusnin ne burg.Pastaj u vetevra duke pir ilac enesh. Kshu trregon gazeta kryesore britanike. Nė fakt, ėshtė e paqartė nėse fotografit e Ema-s jan publikuar ne facebook dhe ishi i saj, Jamie Brayley, mohoi mė vonė."Ai mori fotot nga pc i Ema-s dhe i futi ne usb - tha nėna e vajzės - dhe me pas i publikoj ne facebook.Ema tha se ajo kishte qenė akuzuar se ishte njė prostitutė, nga nje puntor i shkolles qe kishte par fotot. "

Ema, 24 vjece , punoi nė Shkollėn Ndėrkombėtare tė Choueifat nė Abu Dabi qė nga 2008, dhe mėsonte anglisht femijeve 8 vjec. "Pasi e akuzuan , tha se kishte frikė nga arrestimi dhe donte te kthehej menjėherė nė shtėpi," tha zonja pėrsėri. "Ema nuk ka dėrguar ndonjė fotografi te pahijshme dhe nuk kam shkarkuar asnje foto nga pc i saj - eshte mbrojtur Brayley - ajo nuk ishte ai tip vajze qe ben foto te tilla".

View user profile
Share this post on: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

No Comment.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum