Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Noisy vjedh kengen “telefoni”

Noisy vjedh kengen “telefoni”

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Noisy vjedh kengen “telefoni” on Sat Apr 10, 2010 8:12 pm

Repisti Taulant Rameka ėshtė ankuar se Noisy ia ka vjedhur atij njė “beat”, tė cilėn ai planifikonte ta lėshonte nė albumin e tij.
Reperi kontrovers nga Shqipėria, Noisy, pėr tė cilin kohėve tė fundit po pėrflitet qė ėshtė edhe gangster, ėshtė akuzuar pėr vjedhje tė njė kėnge nga rap-kėngėtari Taulant Rameka, qė jeton nė Londėr dhe njihet me nofkėn Rameka.
Nė njė prononcim pėr Express Rozė, Taulant Rameka, ka thėnė se kėnga qė ai ka realizuar kohėve tė fundit, ėshtė e vjedhur prej tij dhe ėshtė lansuar para kėngės sė tij nė internet.
“Mė parė kam pasur miqėsi me kėtė reper, por ai ma ka vjedhur instrumentalin tim”, ka thėnė ai, pėr Express Rozė.
Kėnga “Telefoni” e Noisy-t ėshtė lansuar kėto ditė nė faqen e internetit nė youtube.com dhe ajo ėshtė pothuajse e njėjtė me instrumentalin e reperit shkodran.
Ngjashmėria e kėngėve:

Kėnga e nOizy, “Telefoni”
Instrumentali i Taulant Ramekės


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum