Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Muzike » Bota e Yjeve » Tuna e kopjoi Niky Minaj

Tuna e kopjoi Niky Minaj

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Tuna e kopjoi Niky Minaj on Sat Aug 31, 2013 4:17 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kėngėtarja Atuna Sejdiu e cila kėtė sezon ka qenė padyshim njėra ndėr kėngėtaret mė tė angazhuara dhe mė tė pėrfolura e sidomos pėr kėngėn mė tė fundit Fenix, del se kopjon prej tjerave edhe pse nė kėngė qė nė fjalėt e para thekson ‘dallon shumė prej tjerave’. Veshja nė kėtė foto ėshtė pėrzgjedhja e dytė qė Tuna e ka kopjuar… Ajo si pikė frymėzimi ka pasur kėngėtaren Niky Minaj

View user profile

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum