Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Genuine nga pc ???

Genuine nga pc ???

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Genuine nga pc ??? on Wed Apr 21, 2010 10:29 pmPer te shkarkuar ne se ke probleme ja linku

Code:
http://www.mediafire.com/?meikdmmard1


pasi ta shkarkosh e depakteon dmth bon extract ,pastaj hape folderin dhe kliko mbi NOWPA registration entires qe eshte,kliko dyher dhe shtyp Yes,pastaj Ok.dhe besoj qe do te hiqet,nese ka nevoj per me konfirmu shko tek kjo faqja :
[You must be registered and logged in to see this link.]

,dhe kliko Validate windows per te vertetuar qe eshte bere kopja valide..

Shpresoj qe kjo te ndihmoj,nese Jo ateher te dergoj nje program tjeter qe do ta heq at mesazhin per genuine..


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum