Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

Programe/ Tutoriale/ Filma

ForumTopicsPostsLast Posts
No new posts

Download Programe244319Kerkese Per Programe
Sat May 11, 2013 10:01 pm
Old Legend View latest post
No new posts

Cell phone312Zhbllokoni cdo lloj telefoni
Thu Feb 10, 2011 2:55 pm
ALE74 View latest post
No new posts

Antivurs te ndyshem3037BitDefender 2010 Total Security with patch till 20...
Sun Jan 01, 2012 4:33 pm
besnikbici View latest post
No new posts

Download Lojra


Downladoni lojrat

2534Terrorist Takedown 2 RIP Game 2010 (PC)
Sun May 09, 2010 6:00 pm
universy View latest post
No new posts

Filma


Filma Online

124148Filma shqiptare vec ketu *** Shiko Falas ***
Mon Dec 06, 2010 12:28 pm
besnikbici View latest post
No new posts

Turoriale97124Ja se si tė konvertoni video nė formate tjera
Sun Nov 28, 2010 7:29 pm
besnikbici View latest post
  • New posts New postsNo new posts No new postsForum is locked Forum is locked