Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Kerkese Per Programe

Kerkese Per Programe

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Kerkese Per Programe on Tue Mar 30, 2010 6:11 pm

Kerkoni cdo lloj programi apo keygen apo seriali por duhet te :

  • Keni postuar bere prezantimin
    edhe te korkoni ne menyre te sjellshme ( jo konfliket / fjalor normal )


Jo verejtje , jo postime pa vend apo te pahijshme
Faleminderit Staff



Last edited by universy on Sat May 29, 2010 12:36 am; edited 1 time in total (Reason for editing : Kerkoni se ua ploteson stafi kerkesat vec rrespektoni rregulloren)

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Kerkese Per Programe on Sat Apr 17, 2010 4:40 pm

ervis hysenbelli

avatar
Fillestar/e
Fillestar/e
mund te ma gjeni pak IDM dhe VIRTUAL DJ 6.0 por full version
ju lutem

View user profile

3 Re: Kerkese Per Programe on Mon Apr 19, 2010 8:49 pm

edhe pse nuk i ke permbush kushtet per ty po e plotesojme
ne pm
personal mesage i ke brother

kalojme mire se bashku

View user profile http://www.forumijone.net

4 Re: Kerkese Per Programe on Sat May 11, 2013 10:01 pm

beni kerkesat tuaja edhe do i plotesojme

View user profile

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum