Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Diskutime » Thenie » Femrat

Femrat

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Re: Femrat on Wed Jun 17, 2009 3:12 pm

nikualb wrote:Femrat thone se nuk jane materialiste por realiteti eshte krejt ndryshe
shume e vertet

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Femrat on Tue Jul 13, 2010 3:07 pm

femra ideale perfundon gjithmone ne martese prandaj me mire mos e kerko

View user profile

3 Re: Femrat on Tue Jul 13, 2010 3:09 pm

hahaahahh
si keshtu more ing_timi ???


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Sponsored content


Back to top  Message [Page 1 of 1]

 » Diskutime » Thenie » Femrat

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum