Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » ArcSoft Panorama Maker Pro v5.0.0.21

ArcSoft Panorama Maker Pro v5.0.0.21

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 ArcSoft Panorama Maker Pro v5.0.0.21 on Thu Apr 29, 2010 6:55 pm

ArcSoft Panorama Maker 5 Pro new version of the program for creating seamless panoramas from photos in parts of the object or horizon. Supports RAW formats and can create horizontal, vertical panoramas as well as panoramas 360 degrees and with a repeating pattern (4x4). The program automatically builds an image in the correct order and performs precise docking to the junction point were not visible. In addition, ArcSoft Panorama Maker 5 Pro includes the possibility of setting the brightness and contrast, add frames and titles, as well as information about authorship.


ArcSoft Panorama Maker ? 5 Pro is for professional quality photostitching - turning any series of overlapping photos into a gorgeous panoramic image quickly and easily. Panorama Maker 5 Pro provides extensive RAW format support, so you can be sure it will work seamlessly with your latest digital camera. What's more, Panorama Maker 5 Pro includes the fine-tuning options that professionals need. Adjust and edit the resulting image, including altering stitching points, stitching paths, brightness, contrast, and more.

What's new in this version:
Version 5.0.0.21 automatically analyzes the video frame and stitches as a panorama; exports the result to many formats such as QuickTime movie, PT Viewer, and Flash.


Download:


Code:
[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]

Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


[You must be registered and logged in to see this image.]
View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum