Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Angelina Jolie i jep ultimatum Bred Pitt

Angelina Jolie i jep ultimatum Bred Pitt

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Angelina Jolie i jep ultimatum Bred Pitt on Thu May 06, 2010 8:03 pm


Aktorja Angelina Jolie “ka kėrcėnuar se do ta lė Brad Pitt nėse ai nuk martohet mė tė me katėr qershor”.

Aktorja e filmit “Tomb Raider” ka kėrcėnuar se do ta lė partnerin e saj Brad Pitt nėse ai nuk martohet pėr ditėlindjen e saj me katėr korrik ku ajo do i mbush 35 vjet.

“E kam dėgjuar zėrin e saj nga dhoma e saj”, ka thėnė njė burim nga Venediku, nė tė cilin vend Jolie ėshtė duke e xhiruar filmin “The Tourist” nė tė cilin luan edhe Johnny Depp.

“Tingėllonte sikurse ishte duke biseduar nė telefon me Brad. Jam shkuar kur kam parė Angie duket qeshur dhe duke i thėnė ‘do tė ishte mirė qė tė martoheshim me katėr qershor pėrndryshe unė shkova’”.

Lajmet e mėparshme thoshin se ishte Jolie ajo qė i kishte propozuar Pitt’it.

“Angelina ka rėnė pėrsėri nė dashuri me Brad – dhe dėshiron qė ata tė martohen zyrtarisht”, ka thėnė burimi muajin e kaluar.

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum