Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mir se erdht n mesin ton .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Programe/ Tutoriale/ Filma » Download Programe » Software Collection AIO April 2010

Software Collection AIO April 2010

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Software Collection AIO April 2010 on Sun May 09, 2010 6:54 pm

Software Collection AIO April 2010 | 635 MB

Antivirus & Security :
Avast! Internet Security 5.0.507 Final
Avira Premium Security Suite 10.0.0.536
COMODO Internet Security 4.0.141842.828
Microsoft Security Essentials
ESET Smart Security 4.2.40
ZoneAlarm 9.1.507.000

Player & Converter :
Xilisoft Video Converter Ultimate 5.1.39.0409 Full
VLC Media Player 1.10 Pre 1 Multilanguage
Winamp Pro 5.572.2830 Final Portable
GOM Player 2.1.23 Build 5007 Portable
RealPlayer SP 1.1.3 Build 12.0.0.658
K-Lite Mega Codec Pack 5.8.0.Full
BS.Player PRO v2.52.1030
FormatFactory 2.30

Utilities :
Portable Vegas Movie Studio Platinum 9.0a build 85
Microsoft .NET Framework 4.0.30319.1 Final
TuneUp Utilities 2010 V . 9.0.4100 portable
WinZip 14.5 Build 9095
CCleaner 2.30.1130
WinRAR 3.92 Final
PowerISO 4.6

Others :
Internet Download Manager 5.18 Build 8
Yahoo! Messenger 10.0.0.1258
JDownloader 0.9.999 Portable
Opera 10.51 Build 3315 Final
Mozilla Firefox 3.6.3
Skype 4.2.0.158

Download
Mirror

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Software Collection AIO April 2010 on Sun May 09, 2010 6:55 pm

linku eshte i fshehur
posto dicka per ta pare
ose thnx

View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum