Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

- Duke u rregjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Ose Indefitikohu Nese Je I Regjistruar

Me Respekt// Staffi
Mirė se erdhėt nė mesin tonė .::: wWw.ForumiJone.Net :::.

You are not connected. Please login or register

 » Tekonologji Dhe Kuriozitete » Kuriozitete » Opel Calibra e re pėr tre vjet

Opel Calibra e re pėr tre vjet

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Opel Calibra e re pėr tre vjet on Fri May 28, 2010 9:15 pm


Supozimet pėr rikthimin e modelit legjendar Calibra po vazhdojnė qė tri vjet rresht, qėkur edhe Opel kishte paraqitur konceptin GTC. Ani pse thashethemet gjatė vitit tė kaluar janė heshtur shumė, kjo nuk do tė thotė se nuk janė ndalur tėrėsisht.
Revista “Carmagazine” nė botimin e fundit tė saj pohon se Opel do tė mund tė paraqiste gjeneratėn e re tė Calibras deri nė vitin 2013. Kupeja tėrheqėse sportive do tė duhej tė bazohet nė platformėn e Insignia.
Megjithatė, problemi mė i madh pėr tė cilin ky automjet i cili bėnte bujė gjatė viteve 90 ėshtė shpagueshmėria e tij. Nė fakt, nė mėnyrė qė kthimi i Calibras tė shpaguhej, Opel do tė duhej tė shes hiq mė pak se 30.000 njėsi pėr vit. Se sa pinė ujė kėto supozime tė “Carmagazine” dhe nėse do tė shohim Calibran e re, do tė mund tė kuptojmė nė ndonjė nga panairet e radhės sė automjeteve.

View user profile http://www.forumijone.net

2 Re: Opel Calibra e re pėr tre vjet on Fri May 28, 2010 10:35 pm

Si shume e bukur me duket kjo mua ???
sSi thoni cfare mund te benit po te kishit nje te tille ne Shqiperi ju ???


_________________


Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shikoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė apo OFENDIME nė kėtė forum * Mos ofendo * Ju faleminderit !


View user profile http://www.forumijone.net

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum